נשמח לעמוד לשירותכם

עורך דין פלילי נוער

מומלץ לפנות אל עורך דין פלילי נוער. כך, ניתן יהיה למצוא את הפתרון המדויק אשר יאפשר לקטין ומשפחתו לשקם את עצמם – תוך שמירה על האינטרס האישי שלו ועל העתיד העומד בפניו. אכן, לאחרונה ניתן לראות יותר ויותר בני נוער וקטינים המעורבים במגוון פעולות פליליות. בין אם מדובר בנסיבות אישיות, חברתיות או אחרות – יש למצוא עבורם את נתיב השיקום המומלץ ביותר. כמו כן, כדי שההליך המשפטי יתנהל במקצועיות וברגישות, מומלץ לפנות אל משרד עורכי דין דמיטרי ברנשטיין ובן צ'בוטר. עובדי משרד זה רואים את טובת הלקוח לנגד עיניהם ופועלים במסירות תוך קידום המטרות שלו.

 

עורך דין פלילי נוער – לפעול במקצועיות וברגישות

תקופת ההתבגרות איננה קלה, ובני נוער רבים מוצאים עצמם מתמודדים עם אתגרים שונים. בין אם מדובר בקשיים משפחתיים או שמא מדובר בלחצים חברתיים, נדמה כי חיי היום-יום מקבלים תפנית לרעה כבר בגיל צעיר. בהתאם לכך, ישנם נערים רבים המבצעים עבירות פליליות – בין אם בטעות ובין אם כדי לברוח מהמציאות הקשה.

לאחר ביצוע דבר העבירה ובעת הטיפול המקצועי בכך, יש לפנות אל עורך דין פלילי נוער. בזכות שיתוף פעולה זה, הנאשם יוכל להשתקם – ולבנות את עתידו על הצד הטוב ביותר. במקביל, נדגיש כי ישנם היבטים ייחודיים הנוגעים אל ניהול התיק הפלילי של בני נוער. ראשית כל, קיימים 2 חוקים עיקריים המגדירים מהן עבירות קטינים: הראשון הינו חוק הנוער – שפיטה, ענישה ודרכי טיפול. השני הינו חוק הנוער – טיפול והשגחה.

כמו כן, הנאשמים ישפטו בפני בית משפט לנוער; גורם המחזיק בסמכות להטיל עונש – אם וכאשר הנאשם מואשם בעבירה פלילית. עם זאת, כדי לשמור על רישום פלילי נקי, לוודא כי העתיד התעסוקתי נשמר ועוד – על עורך הדין לפעול במקצועיות וברגישות הדרושה.

עורך דין פלילי נוער

לשמור על טובת הלקוח

כאשר נפתח תיק פלילי כנגד קטין, ישנם מספר שיקולים עיקריים אותם יש לקחת בחשבון. החל מגילו, הנסיבות שהובילו אותו לביצוע העבירה, חומרת הפעולה ועוד – אלמנטים אלו ואחרים יסייעו לניהול התיק ללא כל ספק. כמו כן, צוות המומחים של משרד עורכי דין דמיטרי ברנשטיין ובן צ'בוטר יעבוד לפי הסטנדרט הגבוה ביותר כמו גם שמירה על טובת הלקוח.

נשמח לעמוד לשירותכם
השאירו פרטים ונחזור אליכם

עוד בנושא

Уголовное право

Уголовное право является частью правовой судебной системы.Его основная цель-упорядочить жизнь людей в обществе.Как это делается?Система определяет какие действия являются противозаконными.Большинство из них являются общими во многих странах.Человек,нарушивший закон, попадает под уголовную ответственность,проводится расследование и дело передается в суд. Если суд признает человека виновным,назначается наказание. Уголовный процесс...

עורך דין מעצרים

שירותיו של עורך דין מעצרים הינם חשובים ביותר. כך, האזרח יוכל לשמור על זכויותיו המלאות לאורכו של הליך המעצר – מבלי להפריע למהלך החקירה. כמו כן, נדגיש כי בארץ ישנם שני סוגים עיקריים של מעצרים: מעצר ימים ומעצר עד תום ההליכים. האם הוגש נגדך כתב...

עורך דין אלימות במשפחה

שיתוף פעולה עם עורך דין אלימות במשפחה יסייע לכם באחת התקופות הקשות בחייכם. רבים מאתנו שואפים להקים, ביום מן הימים, תא משפחתי אוהב ותומך; סביבה קרובה ויקרה בזכותה נוכל להגשים את עצמנו כראוי. עם זאת, ובין אם מדובר באלימות פיזית, מילולית, כלכלית או אחרת –...
שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה