נשמח לעמוד לשירותכם

עורך דין תאונות תלמידים

עורך דין תאונות תלמידים מומלץ

הורים רבים כלל אינם מודעים כי ילדיהם מבוטחים בביטוח תלמידים במשך 24 שעות ביממה וכי כל אירוע תאונתי בין אם נגרם בשעות הלימודים או בשעות הפנאי יכול לזכות בפיצוי גם ללא הוכחה של רשלנות או אשמה.

על פי החוק, כול ילד בין הגילאים 3-18 מכוסה בביטוח כשתקופת ההתיישנות בת 3 השנים מתחילה להיספר מהגעת התלמיד לגיל 18 כך שלמעשה ניתן להגיש התביעה עד הגעת התלמיד לגיל 21.

הכיסוי הביטוחי אותו מציע ביטוח התלמידים כולל כיסוי בגין מקרה מוות, בגין נכות צמיתה ובגין נכות זמנית. למעשה כול אירוע תאונתי מכוסה לרבות מקרים של נפילה מגובה, נפילה מאופניים, פגיעה בקטטה, כוויות, חתכים, פגיעה במהלך פעילות ספורטיבית, פגיעה במהלך משחק וכו'.

יצויין כי ביטוח התלמידים אף חל על הורי התלמיד במקרים בהם אלו מלווים את ילדם בפעילות בית ספרית כך לדוגמא הורה המשמש כ"הורה מלווה" בטיול שנתי ונפגע, יוכל לתבוע את ביטוח התלמידים ולקבל פיצוי.

הפיצוי במסגרת הפוליסה יכול להגיע לכדי מאות אלפי שקלים כשסכום הפיצוי תלוי בחומרת הפגיעה. תלמיד אשר נקבעו לו 100% נכות יהיה זכאי לפיצוי של כ-400,000 ₪ ובמקרים חמורים במיוחד הסכום עלול לגדול ולהגיע לסך של כ-600,000 ₪.

כמו כן הפוליסה מכסה נכות זמנית אשר כתוצאה ממנה הנפגע היה רתוק למיטתו או אושפז במוסד רפואי וכן החזר עבור הוצאות רפואיות ועבור הוצאות חילוץ.

מה עושים כשילד נפגע?

  1. יש לפנות למוסד החינוכי בו לומד הנפגע ולבקש "טופס תביעה" בו ימולאו פרטי המקרה ומספר ימי ההיעדרות של התלמיד מבית הספר.
  2. יש לאסוף את כל התיעוד הרפואי הרלוונטי למקרה וכן קבלות עבור הוצאות רפואיות.
  3. במקרים מסויימים כשיש מחלוקת עם חברת הביטוח באשר לאחוזי הנכות להם זכאי הנפגע יש צורך להצטייד בחוות דעת רפואית שתעזור לקבל את הפיצוי המלא לו זכאי הנפגע.

לצורך מימוש מלוא זכאותכם ולקבל את הפיצוי המקסימלי לו אתם זכאים אנא פנו למשרדינו לפגישת ייעוץ ללא תשלום עם עורך דין לתביעות נזקי גוף באיזור המרכז.

נשמח לעמוד לשירותכם
השאירו פרטים ונחזור אליכם
שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה