נשמח לעמוד לשירותכם

עורך דין מעצרים

שירותיו של עורך דין מעצרים הינם חשובים ביותר. כך, האזרח יוכל לשמור על זכויותיו המלאות לאורכו של הליך המעצר – מבלי להפריע למהלך החקירה. כמו כן, נדגיש כי בארץ ישנם שני סוגים עיקריים של מעצרים: מעצר ימים ומעצר עד תום ההליכים. האם הוגש נגדך כתב אישום? בהתאם לכך, ייקבע סוג המעצר. כמו כן, ובמקרה בו המשטרה אוספת נתונים לצורך בניית החקירה נגדך, מומלץ להיערך כראוי. כיצד? על ידי פנייה אל משרד עורכי דין דמיטרי ברנשטיין ובן צ'בוטר. משרד זה מתמחה בדין הפלילי כמו גם בתחום הנזיקין. צוות המומחים של המשרד יילמד את התיק, יבנה אסטרטגיית פעולה מרשימה וילווה את הלקוח שלב אחר שלב – עד התוצאה הרצויה. חשוב ביותר להיפגש עם עורך דין ולקבל יעוץ לפני החקירה.

 

עורך דין מעצרים – סיוע בעת ההליך הפלילי

מערכת החוק נועדה להגן על אזרחי המדינה מפני מגוון סכנות; מצבים אשר מסכנים את המצב הנתון ומפרים את השלווה והסדר הקיים. כך, כאשר מתבצעות עבירות בתחום הפלילי לדוגמא, על המשטרה להתחיל באיסוף הראיות – ולנהל את החקירה כראוי. כעת על הצד השני, בו עומד החשוד, להתחיל להיערך גם כן. למה הכוונה? במקרים בהם האדם עומד בפני מעצר, מומלץ לפנות אל עורך דין המתמחה בתחום מעצרים – ולבקש את ייעוצו.

אין ספק שמעצר הוא איננו מצב פשוט – במיוחד עבור אזרחים אשר זהו מפגש ראשון עבורם עם מערכת המשפט והאכיפה. במקרים אלו, עו"ד יסביר לכם את מלוא הזכויות המגיעות לכם. בין אם מדובר במעצר ראשוני, המוכר גם בתור מעצר ימים, או שמא מדובר במעצר עד תום ההליכים – מומחה זה ייעץ לכם כמו גם יסייע בשחרור, תוך הקטנת הסיכויים להמשך ההליכים הפליליים.

עורך דין מעצרים

לסייע בהליכים המשפטיים

ההליכים הפליליים מחזיקים בהשפעה מרחיקת לכת על האזרח. החל מניהול החקירה, מצבו הרגשי והפיזי של הנאשם ועד ההחלטה המתקבלת בנושא זה – חשוב ביותר לקבל את הייעוץ והליווי המשפטי האיכותי ביותר; שירות אותו מעניק משרד עורכי דין דמיטרי ברנשטיין ובן צ'בוטר.

נשמח לעמוד לשירותכם
השאירו פרטים ונחזור אליכם
שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה