נשמח לעמוד לשירותכם

עורך דין לתביעות נזקי גוף

עבודתו של עורך דין לתביעות נזקי גוף היא מאתגרת ביותר. וזאת, לאור העובדה שהוא מסייע ללקוחות בתחומים שונים כדוגמת תאונות עבודה, רשלנות רפואית ועוד. לאור מורכבות העבודה, יש לפנות אך ורק אל המומחים בתחום: משרד עורכי דין דמיטרי ברנשטיין ובן צ'בוטר. משרד זה חורט על דגלו את ערכי המצוינות והמקצועיות. כמו כן, צוות המשרד מעניק לקהל לקוחותיהם יחס אישי ומכבד – תוך רגישות גבוהה.  

 

עורך דין לתביעות נזקי גוף: שירותים חשובים

אנו חיים במדינה עמוסה בחדשות קשות. בין אם מדובר בתאונות במקום העבודה או אחרות, חשוב לפנות אל עורך דין המתמחה בנזקי גוף ולבקש את שירותיו המקצועיים. נבדוק, כעת, באילו נסיבות ניתן לפנות אליו:

  • תאונות עבודה – תאונות אלו הן נפוצות ביותר ומתרחשות בתדירות גבוהה ברחבי הארץ. כמו כן, כאשר אנו מדברים על תאונת עבודה, הכוונה היא אל אירוע אשר התקיים בשעות העבודה – בין אם בדרך אליה, במהלכה או כתוצאה ממנה. כמו כן, השלכותיה של תאונה זו יכולה לבוא לידי ביטוי במגוון דרכים: החל מאירוע מוחי, אירוע לבבי כמו גם תוצאות חמורות אחרות – במקרים אלו יש לפנות אל עורך דין ולברר מולו מהן הזכויות שלכם.
  • רשלנות רפואית – כל אחד ואחת במדינה זכאי לשירותים רפואיים מספקים. עם זאת, כאשר שירותים אלו סוטים מן הנורמה – יהיו לכך השלכות חמורות. כלומר, כאשר הצוות הרפואי איננו פועל בהתאם למידת הזהירות המקובלת, והמטופל מתמודד עם הנזקים שנוצרו עקב כך – יש לפעול במהירות ככל הניתן בהיבט המשפטי.
  • תאונות דרכים – למרות תקנות התעבורה כמו גם ההסבר על הסכנות על הכביש, אנו שומעים יותר ויותר על תאונות דרכים. בין אם מדובר בנהיגה תחת השפעה של סמים או אלכוהול, אי מתן זכות קדימה או שמא מדובר בהיבטים אחרים – תאונה מסוג זה יכולה להוביל לתוצאה הרסנית. בהתאם, כדי לתת את המענה המדויק רצוי לפנות אל עו"ד מנוסה.

 

עורך דין לתביעות נזקי גוף

 

לטפל בתיק כנדרש

החל מתאונות במקום העבודה, רשלנות רפואית ועד תאונות דרכים – שירותיו של משרד עורכי דין דמיטרי ברנשטיין ובן צ'בוטר יסייעו לכם על הצד הטוב ביותר. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר – צוות המומחים ידאג לכל היתר.

נשמח לעמוד לשירותכם
השאירו פרטים ונחזור אליכם
שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה