נשמח לעמוד לשירותכם

עורך דין לתאונות עבודה

שירותיו של עורך דין לתאונות עבודה יסייעו לנו ברגעים הקשים ביותר. מדי בוקר אנו יוצאים למקום עבודתנו עם חיוך על פנינו ותקווה בלב. עם זאת, לפתע יכולה להתרחש תאונה שביכולתה לפגוע  בבריאותנו. ישנן סיבות שונות אשר יכולות להוביל לתאונה במקום העבודה. כמו כן, התוצאות שלה משתנות בהתאם לחומרת התאונה. כך או כך, כדי לתת את המענה המקיף ביותר יש לפנות אל משרד עורכי דין דמיטרי ברנשטיין ובן צ'בוטר. בזכות ייצוג מקצועי של משרד זה, ניתן יהיה לקבל את התוצאה הרצויה. כל זאת ועוד, תוך סטנדרט עבודה גבוה ושקיפות מלאה.

 

עורך דין לתאונות עבודה: לפנות אל הכתובת הנכונה

רבים מאתנו מקדישים משאבים רבים לבניית העתיד שלנו; זמן ואנרגיה אותם אנו משקיעים, בין היתר, לצורך רכישת השכלה ומציאת עבודה יוקרתית ויציבה. בהתאם, כאשר אנו מגשימים שאיפה זו וקמים מדי בוקר אל מקום עבודתנו החדש – אנו נרגיש גאווה ושמחה ללא כל ספק. במקביל לכך, נדגיש כי חשוב לשמור על זהירות רבה היכן שלא נלך – וזה כולל, כמובן, את מקום עבודתנו. במילים אחרות, תאונות במקום העבודה הן תופעה נפוצה – והממדים שלהן רחבים למדי.

בין אם אתם שכירים או עצמאיים ובין אם מדובר בפגיעה בעמוד השדרה, זעזוע מוח או תאונה חמורה אחרת – יש לפנות אל עורך דין המתמחה בתאונת עבודה. בזכות שיתוף פעולה זה, נפגעי התאונה יוכלו לברר את זכויותיהם. כמו כן, לאורך תהליך העבודה ניתן יהיה לפנות אל הגורמים הרלוונטיים ולהגיש תביעה – כאשר המעסיק, הביטוח הלאומי וחברות הביטוח משמשות ככתובת העיקרית לכך. 

 

לפעול בהתאם להנחיות

ישנן מספר פעולות חשובות אותן יש לבצע לאחר תאונת עבודה. החל מדיווח מידי על קיומה של התאונה, תיעוד האירוע ועד שמירה על מגוון המסמכים הרפואיים – אלמנטים אלו ואחרים יסייעו לכם בהמשך בבואכם להגיש תביעה. כמו כן, כדי שהגשת התביעה תתבצע כראוי, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם משרד עורכי דין דמיטרי ברנשטיין ובן צ'בוטר.   

עורך דין לתאונות עבודה

חשיבותו של עו"ד תאונות עבודה היא רבה. למעשה, לאורך השנים האחרונות יותר ויותר חברות ועסקים מדווחים על תאונות המתקיימות בשטחם; מצבים מצערים המחזיקים בהשלכות מרחיקות לכת. כדי להתמודד עם כך באופן המיטבי, נחקקו חוקים ותקנות. כל זאת ועוד, מתוך ניסיון לא רק לפצות את הנפגעים – אלא לצמצם את קיומן של תאונות אלו ככל הניתן. מעוניינים גם אתם לברר על תאונת עבודה? רוצים לדעת האם מגיעים לכם פיצויים? צרו קשר עוד היום עם משרד עורכי דין דמיטרי ברנשטיין ובן צ'בוטר. החל מרשלנות פלילית ועד גרימת חבלה – משרד זה ינהל את התיק במקצועיות ובהצלחה.

 

עו"ד תאונות עבודה: לנהל את התביעה כראוי

מדי בוקר אנו יוצאים מפתח ביתנו ועושים את דרכנו לעבודה. אין ספק שמדובר בשלב הנעים ביום בו אנו מתכננים את יתר המשימות השונות שנשלים – עד שנגיע לביתנו בשעות הערב המאוחרות. עם זאת, האדם מתכנן תכניות כאשר אלוהים צוחק גבוה למעלה. במילים אחרות, כאשר אנו מגיעים למקום עבודתנו ייתכן ונתמודד עם תאונה מצערת.

חשוב לציין כי תאונות בעבודה הן תופעה נפוצה למדי. כמו כן, בין אם מדובר בכשל הנדסי, פגיעה מחפץ שנפל, קריסתם של קירות או תקרות ועד נפילה מגובה רב – הסיבות להיווצרותן של תאונות במקומות העבודה הן רבות.

בהתאם לאופי התאונה וחומרתה, נחקקו תקנות הבטיחות בעבודה. במסגרת תקנות אלו, מופיעים מגוון סעיפים המגדירים את נהלי הבטיחות השונים כמו גם זוויות משפטיות הנוגעות אל הנסיבות שהובילו לתאונה – לצד חובת המעסיק במניעת תאונות אלו. בהתאם לאלמנטים אלו ואחרים, יש לשתף פעולה עם עורך דין מקצועי ומנוסה שיסייע בניהול התיק על הצד הטוב ביותר.

 

עו"ד תאונות עבודה

 

לפנות אל המומחים

כאשר אנו מדברים על תאונות עבודה, הכוונה לרוב אל אירוע פתאומי המתרחש במהלך שעות העבודה – בין אם במתחם עצמו או שמא במיקום אחר ומטעמו של המעסיק. כמו כן, אופי התאונה משתנה גם כן, וכולל בין היתר החלקה על שטח רטוב, זעזוע מוח ואף מקרים חמורים בהרבה. כדי לתת את המענה המדויק במקרים אלו, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל משרד עורכי דין דמיטרי ברנשטיין ובן צ'בוטר.

נשמח לעמוד לשירותכם
השאירו פרטים ונחזור אליכם
שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה