נשמח לעמוד לשירותכם

עורך דין אלימות במשפחה

שיתוף פעולה עם עורך דין אלימות במשפחה יסייע לכם באחת התקופות הקשות בחייכם. רבים מאתנו שואפים להקים, ביום מן הימים, תא משפחתי אוהב ותומך; סביבה קרובה ויקרה בזכותה נוכל להגשים את עצמנו כראוי. עם זאת, ובין אם מדובר באלימות פיזית, מילולית, כלכלית או אחרת – כאשר בן משפחה מתעלל בנו, יש לנקוט נגדו בהליכים מוקדם ככל הניתן. מעוניינים גם אתם לעשות זאת? זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל משרד עורכי דין דמיטרי ברנשטיין ובן צ'בוטר. המומחים של משרד זה יפעלו במקצועיות וביעילות רבה.

 

עורך דין אלימות במשפחה: לסגור מעגל

הקמת משפחה חמה ואוהבת היא בגדר ערך עליון – ואין זו הפתעה כלל וכלל. למעשה, רבים מאתנו מחפשים אחר קרקע יציבה ותומכת בזכותה אנו נוכל לקבל את הכלים – ולהתמודד עם כל מצב ואתגר עמם נתמודד. בשל כך, כאשר אנו חווים אלימות במסגרת המשפחה מדובר במשבר אמיתי; משבר בו אנו מאבדים את אמונתנו בכל מה שטוב ונכון בעולם. עם זאת, יש מה לעשות בנידון: פניה אל עורך דין המומחה בתחום אלימות במשפחה.

כמו כן, חשוב להדגיש כי לאלימות ישנם ביטויים רבים ומגוונים. החל מאלימות פיזית, מילולית, נפשית, מינית ועד אלימות כלכלית – כיום, ישנן דרכים שונות לפגוע בסביבתנו הקרובה ביותר ולצלק אותה. עם זאת, עומדות בפניכם מספר דרכי התמודדות ופעולה: הגשת תלונה במשטרה, צו הרחקה, צו הגנה וצו למניעת הטרדה מאיימת.

במקרים אלו, כמו גם בעת הגשה של תביעת גירושין או תביעה אזרחית – ניתן לפנות לעו"ד המתמחה בתחום המשפט הפלילי ולבקש את סיועו.

עורך דין אלימות במשפחה

לנהל את התיק ברגישות גבוהה

לצערנו הרב, אלימות במשפחה הופכת לנפוצה יותר ויותר. כדי להתמודד עם מצב קשה זה, יש לפנות בהקדם אל משרד עורכי דין דמיטרי ברנשטיין ובן צ'בוטר. בין אם אתם נפגעי עבירה או מתלוננים, צוות המשרד ילווה אתכם שלב אחר שלב – תוך רגישות גבוהה ויחס אישי מכבד.

נשמח לעמוד לשירותכם
השאירו פרטים ונחזור אליכם
שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה